Proiect de hotărâre pentru aprobarea Programului anual pentru acordarea de finanțări nerambursabile din bugetul local al comunei Mica pentru anul 2019

Nr. 3510 din 14.05.2019

În conformitate cu prevederile Legii nr.52/2003 privind transparenţa decizională în administraţia publică, republicată, aducem la cunoştinţă publică initierea :

Proiectului de hotărâre privind aprobarea Programului anual pentru acordarea de finanțări nerambursabile din bugetul local al comunei Mica pentru anul 2019

Expunerea de motive, textul complet al proiectului de hotărâre este anexat prezentului anunţ.

Persoanele fizice şi juridice interesate pot depune în scris propuneri, sugestii şi opinii cu valoare de recomandare cu privire la proiectul de hotărâre sus menţionat. Propunerile, sugestiile şi opiniile cu valoare de recomandare pot fi depuse până la data de 14 iunie 2019  la registratura Primăriei comunei Mica sau prin e-mail: mica@cjmures.ro .