Proiect de hotărâre privind aprobarea modificării Statutului Asociației de Dezvoltare Intercomunitară ”ECOLECT MUREȘ”

Nr.  562 din 22.01.2024

În conformitate cu prevederile Legii nr.52/2003 privind transparenţa decizională în administraţia publică, republicată, aducem la cunoştinţă publică inițierea :

Proiectului de hotărâre privind aprobarea modificării Statutului Asociației de Dezvoltare Intercomunitară ”ECOLECT MUREȘ”.

Referatul de aprobare, textul complet al proiectului de hotărâre este anexat prezentului anunţ.

Persoanele fizice şi juridice interesate pot depune în scris propuneri, sugestii şi opinii cu valoare de recomandare cu privire la proiectul de hotărâre sus menţionat. Propunerile, sugestiile şi opiniile cu valoare de recomandare pot fi depuse până la data de 23.02.2024 la registratura Primăriei comunei Mica sau prin e-mail: mica@cjmures.ro .